Merci że jestes tu! I Komunia Święta

Symbol: 003 004 018
Kolor
Kolor wstążki
3.50
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Duża dostępność

Podkładka z merci jako pamiątka na I komunię Świętą dla gości

Pamiątka dla gości na Pierwszą Komunię Świętą to wyjątkowy sposób na podziękowanie za udział w tym ważnym wydarzeniu religijnym. Często są to drobne prezenty lub upominki, które goście otrzymują jako pamiątkę tego szczególnego dnia. Mogą to być na przykład magnesy na lodówkę, breloczki, karty z życzeniami, cukierki z personalizowaną etykietą lub inne drobne upominki związane z tematyką Pierwszej Komunii Świętej. Taka pamiątka nie tylko jest miłym gestem wdzięczności, ale także stanowi wyjątkową i sentymentalną pamiątkę dla gości, przypominającą im o tym wyjątkowym dniu przez wiele lat.

Diabeł tkwi w szczegółach

Nasza ozdoba jest pełna drobnych detali, które sprawiają, że staje się ona niezwykle wyjątkowa. Każdy element został starannie zaprojektowany i wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dzięki temu ozdoba prezentuje się nie tylko elegancko, ale także oryginalnie i unikalnie.

Pokaż że pamiętasz i zrób wyjątkową niespodziankę

Wybierając tą podkładkę na merci pokazujesz, że pamiętasz o gościach. To nie tylko piękna ozdoba, ale także wyjątkowa niespodzianka. 
Jej wykonanie techniką laserową przez naszą firmę w Polsce gwarantuje najwyższą jakość i precyzję wykonania. Pokaż swoim, że pamiętasz o ważnych imprezach i zaskocz ich tym pięknym dodatkiem.

Specyfikacja

  • podkładka Komunijna na merci z napisem Merci, że jesteś tu I Komunia Święta wykonana techniką laserową z płyty HDF 3mm 
  • Produkt do użytku wewnętrznego  
  • wymiar 15x6cm
  • kolor biały z grawerem
  • w zestawie wstążka koloru niebieskiego lub różowego (ok 30cm)
  • batonik merci nie wchodzi w skład zestawu

Jeżeli potrzebujesz inny wzór, napisz lub zadzwoń do nas! Chętnie pomożemy aby Wasza uroczystość była perfekcyjna w każdym detalu :)

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.