Misie - Drewniane tabliczki do zdjęć - 14 tabliczek

Symbol: 002 006 004

Zestaw składa się z: 12 tabliczek na każdy miesiąc (zamiast miesiąca nr 12 dostaniesz tabliczkę "Mam już roczek") 1 tabliczka "Witaj na świecie" 1 tabliczka z Imieniem Twojego dziecka (Imię należy podać przy zamówieniu)

Imię
0 / 15
Kolor Tabliczek
69.95
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Duża dostępność

Zestaw składa się z 14 elementów:  

- 11 tabliczek na każdy miesiąc
- "Mam już roczek"
- "Witaj na świecie"
- Tabliczka z Imieniem Twojego dziecka (Imię należy podać przy zamówieniu)

Jakość wykonania

Nasze tabliczki są wykonane z wysokiej jakości drewna o gładkiej powierzchni. Dodatkowo, dzięki precyzyjnemu grawerowi na powierzchni drewna, litery są czytelne i odporne na uszkodzenia nawet przy intensywnej eksploatacji. Nie musisz się martwić o blaknięcie czy ścieranie się napisów – nasze tabliczki zachowają swoje piękno przez długi czas!

Pokaż swoją kreatywność

Dzięki drewnianym tabliczkom do zdjęć - Misie możesz dać upust swojej kreatywności i niepowtarzalności. To idealne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają personalizować swoje wnętrza oraz tworzyć unikalne prezenty dla najbliższych. Ustaw je na półce, powieś na ścianie lub użyj jako ozdobny element zdjęć – efekt będzie zachwycający! A może chcesz uczynić przepiękny gest? Stwórz zestaw foto-kartek z ważnymi datami dla Twoich bliskich i obdaruj ich czymś naprawdę wyjątkowym. Wykorzystaj te wspaniałe drewniane tabliczki do zdjęć i daj każdej fotografii dodatkowy urok! Perfekcyjnie nadają się zarówno do domowych kolekcji, jak również jako prezent dla świeżo upieczonych rodziców. Pokaż światu swój niepowtarzalny styl przez zabawę z tymi oryginalnymi tabliczkami przywołującymi piękne wspomnienia!

Dane techniczne

Rozmiar/średnica: 10cm Materiał: Kolor naturalny: Sklejka brzozowa 3mm, Kolor biały: HDF 3mm
Wykonanie: Produkt Polski

Okazje Rocznica, Urodziny
Materiał Drewno
Ilość Tabliczek 14
 • Prezent dla przyjaciółki trafiony w 10 :)
  Monika (2023-10-24)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Super jakość, wszystko tak jak chciałam
  Paula (2023-09-24)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena