Paw Patrol - Drewniana miarka wzrostu dla dzieci Grow Story

Miarka wzrostu to idealna dekoracja która będzie rosła wraz z Twoim dzieckiem! Przez wiele lat będziecie mogli odznaczać wzrost pociechy a na koniec złożyć ją do pudełka wspomnień :)

Kolor
64.95
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Duża dostępność
Miarka wzrostu dla małych powpatrolowych fanów

Czy twoje dziecko uwielbia kreskówkę "Paw Patrol"? Jeśli tak, mamy dla ciebie idealny sposób na udekorowanie pokoju swojej pociechy. Nasza drewniana miarka wzrostu "Grow Story" w stylu "Pow Patrol" to nie tylko praktyczna rzecz, ale także świetna ozdoba pokoju, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu fanowi tej popularnej animacji.

Prowizoryczne supermoce za pomocą centymetrówkowańcych!

Ta wyjątkowa miarka wzrostu jest wykonana z wysokiej jakości drewna i pomalowana ulubionymi postaciami ze świata "Pow Patrol". Twój maluch będzie zachwycony patrząc na Skye, Marshall'a i Chase'a podczas codziennego dokonywania pomiarów swojego wzrostu. Ale to nie wszystko! Miarka posiada wbudowaną czarno-białą skalę w centymetrach oraz przyjazne oznaczenia ze znakami pytań dostosowane do wymagań dzieci.

Nasza biometryczna tajemnica: niezawodność!

Nie musisz się martwić o trwałość naszej miarki wzrostu. Wykonana z najlepszych materiałów drewno gwarantuje jej solidną konstrukcję i długotrwałe użytkowanie. Dzieci mogą skakać, tańczyć i bawić się bez obaw o uszkodzenie miarki. A gdy skończą się dni szybkiego wzrostu, nasza miarka nada nowe życie dekorując pokój jako unikalna pamiątka z dzieciństwa.

Podkarpacki rozwój - dosłownie!

Każde dziecko ma swoje marzenia o dorastaniu i osiąganiu kolejnych celów. Dzięki naszej miarce wzrostu "Grow Story" w stylu "Pow Patrol", Twoja pociecha nie tylko śledzi swój rozwój, ale również doświadcza radości dzielenia się tym z ulubionymi postaciami kreskówki. To niesamowite uczucie dla dziecka widzieć jak powoli zbliża się do Rubble'a w statystyce centymetrówkowej! Nasza drewniana miarka sprawi, że pomiar wzrostu stanie się prawdziwą przygodą! Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku prawdziwie wyjątkowy prezent albo po prostu udekorować jego pokój zabawnymi motywami animacji "Paw Patrol", to nasza drewniana miarka wzrostu jest właśnie tym czego szukasz. Kup teraz i razem przemierzajcie świat pokazując Hudsonowi wszem wszech swoje postępy! Miara może być używana zarówno w domu jak i na doniosłych imprezach rodzinnych czy uroczystościach szkolnych.

Materiał Drewno, HDF
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.